BNP Paribas – Długa 21, Brzeg
- Adres
- 49-306 Brzeg
Długa 21 - Godziny otwarcia
- pon. 10:30–18:00 · wt.,czw.,pt. 08:30–16:00 · śr. 08:30–15:00
- WWW
- https://www.bnpparibas.pl
- Bank
- BNP Paribas
Placówka BNP Paribas mieści się pod adresem Długa 21, 49-306 Brzeg. Godziny dostępności: pon. 10:30–18:00 · wt.,czw.,pt. 08:30–16:00 · śr. 08:30–15:00. Najbliższy inny punkt w naszej bazie jest oddalony o 30 m.
W oddziałach BNP Paribas otworzysz i obsłużysz konto osobiste oraz firmowe, złożysz wniosek o kredyt lub pożyczkę, wpłacisz i wypłacisz gotówkę oraz porozmawiasz z doradcą. Samo konto osobiste BNP Paribas założysz jednak przez internet, bez wizyty w oddziale i zwykle z premią za otwarcie. Sprawdź ranking kont z premią.
Placówki w pobliżu
- Santander Bank Polska, Długa 27 30 m
- Bank Millennium, Mleczna 4A 90 m
- ING Bank Śląski, Bolesława Chrobrego 2A 90 m
- Credit Agricole, Długa 43 120 m
- Banki Spółdzielcze, Bolesława Chrobrego 11 170 m
- PKO Bank Polski, Staromiejska 13 170 m
Konta i oferty BNP Paribas online
Nie musisz iść do oddziału, żeby skorzystać. Te oferty założysz przez internet, często z premią za otwarcie.
Konto Otwarte na Ciebie – do 1100 zł premii
do 1 100 zł
Sprawdź ofertę
Korzyści do 700 zł
do 700 zł
Sprawdź ofertę
Pierwsza Pożyczka
Sprawdź ofertę
Materiał ma charakter informacyjny i afiliacyjny. Warunki promocji określa regulamin banku.
Najczęstsze pytania
Gdzie dokładnie jest ta placówka BNP Paribas?
W jakich godzinach czynna jest ta placówka BNP Paribas?
Czy muszę iść do oddziału, żeby założyć konto BNP Paribas?
Dane pochodzą z OpenStreetMap (© autorzy OpenStreetMap, licencja ODbL). Godziny i adres mogą się różnić, potwierdź je w banku.