Bank Millennium – Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 11, Kętrzyn

Adres
Kętrzyn
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 11
Godziny otwarcia
pon.–pt. 09:00–16:00
Bank
Bank Millennium

Otwórz w mapie

Placówka Bank Millennium mieści się pod adresem Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 11, Kętrzyn. Godziny dostępności: pon.–pt. 09:00–16:00. Najbliższy inny punkt w naszej bazie jest oddalony o 60 m.

W oddziałach Bank Millennium otworzysz i obsłużysz konto osobiste oraz firmowe, złożysz wniosek o kredyt lub pożyczkę, wpłacisz i wypłacisz gotówkę oraz porozmawiasz z doradcą. Samo konto osobiste Bank Millennium założysz jednak przez internet, bez wizyty w oddziale i zwykle z premią za otwarcie. Sprawdź ranking kont z premią.

Placówki w pobliżu

Konta i oferty Bank Millennium online

Nie musisz iść do oddziału, żeby skorzystać. Te oferty założysz przez internet, często z premią za otwarcie.

Materiał ma charakter informacyjny i afiliacyjny. Warunki promocji określa regulamin banku.

Najczęstsze pytania

Gdzie dokładnie jest ta placówka Bank Millennium?
Pod adresem Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 11, Kętrzyn. Dokładny punkt pokazuje mapa na tej stronie.
W jakich godzinach czynna jest ta placówka Bank Millennium?
Według danych OpenStreetMap: pon.–pt. 09:00–16:00. Godziny potwierdź w banku, bywają zmieniane.
Czy muszę iść do oddziału, żeby założyć konto Bank Millennium?
Nie. Konto osobiste Bank Millennium założysz online, zwykle z premią za otwarcie. Wizyta w oddziale bywa potrzebna przy sprawach wymagających podpisu, takich jak kredyt hipoteczny.

Dane pochodzą z OpenStreetMap (© autorzy OpenStreetMap, licencja ODbL). Godziny i adres mogą się różnić, potwierdź je w banku.