Bank Millennium – Długa 37, Kościerzyna
- Adres
- 83-400 Kościerzyna
Długa 37 - Godziny otwarcia
- pon.–pt. 09:00–17:00
- Bank
- Bank Millennium
Placówka Bank Millennium mieści się pod adresem Długa 37, 83-400 Kościerzyna. Godziny dostępności: pon.–pt. 09:00–17:00. Najbliższy inny punkt w naszej bazie jest oddalony o 20 m. W mieście Kościerzyna mamy 2 placówki Bank Millennium.
W oddziałach Bank Millennium otworzysz i obsłużysz konto osobiste oraz firmowe, złożysz wniosek o kredyt lub pożyczkę, wpłacisz i wypłacisz gotówkę oraz porozmawiasz z doradcą. Samo konto osobiste Bank Millennium założysz jednak przez internet, bez wizyty w oddziale i zwykle z premią za otwarcie. Sprawdź ranking kont z premią.
Placówki w pobliżu
- Santander Bank Polska, Długa 35 20 m
- Credit Agricole, Długa 4 40 m
- Banki Spółdzielcze, Świętojańska 1 100 m
- Santander Bank Polska, Miodowa 15 130 m
- Bank Pekao, Świętojańska 140 m
- PKO Bank Polski, Dworcowa 3 280 m
Konta i oferty Bank Millennium online
Nie musisz iść do oddziału, żeby skorzystać. Te oferty założysz przez internet, często z premią za otwarcie.
Do 900 zł z kontem Millennium 360°
do 900 zł
Sprawdź ofertę
Pożyczka gotówkowa online
Sprawdź ofertę
Kredyt mieszkaniowy z okresowo stałym oprocentowaniem
Sprawdź ofertę
Materiał ma charakter informacyjny i afiliacyjny. Warunki promocji określa regulamin banku.
Najczęstsze pytania
Gdzie dokładnie jest ta placówka Bank Millennium?
W jakich godzinach czynna jest ta placówka Bank Millennium?
Czy muszę iść do oddziału, żeby założyć konto Bank Millennium?
Dane pochodzą z OpenStreetMap (© autorzy OpenStreetMap, licencja ODbL). Godziny i adres mogą się różnić, potwierdź je w banku.